Kariéra

    V současnosti hledáme zaměstnance na aktuálně vypsané pracovní pozice.

    AUTOJEŘÁBNÍK

    Lokalita:                          celá ČR
    Úvazek:                           HPP
    Termín nástupu:             ihned nebo dle dohody

    Náplň práce:

    -          obsluha mobilního jeřábu značky GROVE
    -          základní údržba techniky
    -          pomocné práce

    Požadavky:

    -          řidičský průkaz skupiny C (sk. E výhodou)
    -          platný profesní průkaz, (jeřábnický průkaz výhodou)
    -          samostatnost, zodpovědnost, časová flexibilita
    -          pro vážné zájemce bez praxe zajistíme odborný kurz včetně zácviku

    Nabízíme:

    -          zázemí stabilní společnosti
    -          perspektivní zaměstnání, profesní vzdělávání
    -          dobré platové ohodnocení
    -          odborné zaškolení na moderních autojeřábech zn. GROVE GMK,
    -          možnost ubytování

    ŘIDIČ NADROZMĚRNÉ PŘEPRAVY

    Úvazek:                            HPP
    Požadovaná praxe:         min. 1 rok
    Termín nástupu:              ihned nebo dle dohody

    -          doprava v rámci ČR i zahraničí
    -          drobná údržba techniky

    Požadavky:

    -          řidičský průkaz skupiny C + E
    -          osvědčení profesní způsobilosti
    -          zodpovědnost, časová flexibilita

    Nabízíme:

    -          práce s moderním vozovým parkem

    V případě zájmu nás kontaktujte

    Kontakt

    Petr Baborský
    Email: baborsky@bvtrans.cz
    Tel.: 602 470032

    Provozovna:
    Slapy 140
    391 76 Slapy u Tábora